232 MONOGRAMISTEN J.O.W., tidigt 1900-tal
Hamnvy med segelfartyg och ångbåt, signerad -03, bildmått 80 x 118 cm
- Skick:Duklagningar
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |