122 MAX BRÛNNING (1887-1968)
Etsningar 2 st, kvinnofigurer, signerade,bildmått 28,5 x 15 resp 35,5 x 18 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |