122 MAX BRÛNNING (1887-1968)

2003a_8db23c9677687fc_med.jpeg
  • 2003a_8db23c9677687fc_sm.jpeg
  • 2003b_8db23c96a23c939_sm.jpeg
  • 2003c_8db23c9658a2849_sm.jpeg
  • 2003d_8db23c969c17d2d_sm.jpeg

Etsningar 2 st, kvinnofigurer, signerade,bildmått 28,5 x 15 resp 35,5 x 18 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK