394 MATBORD/SOFFBORD, 1940-tal

2211a_8db260c0b1ebe07_med.jpeg
  • 2211a_8db260c0b1ebe07_sm.jpeg
  • 2211b_8db260c0cae0560_sm.jpeg
  • 2211c_8db260c0b03a2cf_sm.jpeg
  • 2211d_8db260c0d11b40c_sm.jpeg
  • 2211e_8db260c0e1a3dc9_sm.jpeg
  • 2211f_8db260c0b8d6d9f_sm.jpeg
  • 2211g_8db260c0e4dbb6c_sm.jpeg
  • 2211h_8db260c0b86ec31_sm.jpeg
  • 2211i_8db260c0e7602a9_sm.jpeg

bonad björk, 3 st iläggsskivor, höj- och sänkbart, diam 90, totallängd 192 cm

  • Skick:Slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK