Välkommen att delta i slagauktionen!

Vänligen notera att online-budgivingen är stängd.
Budgivningen fortsätter under slagaktionen, på plats i våra lokaler i Saltsjö-Boo.
Bjud via telefon eller besök oss på adress:

Kanonauktioner

20 LJUSTER, 17/1800-tal

1859a_8db1be39d55170e_med.jpeg
  • 1859a_8db1be39d55170e_sm.jpeg
  • 1859b_8db1be39e9240b6_sm.jpeg
  • 1859c_8db1be39d6a4abd_sm.jpeg
  • 1859d_8db1be39e35b9c0_sm.jpeg

Järnsmide, lä 33, br 16 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

Denna sida skyddas av reCAPTCHA och Googles Integritetspolicy och Användarvillkor gäller.

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.