147 KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal,

2097a_8db2541de57c99c_med.jpeg
  • 2097a_8db2541de57c99c_sm.jpeg
  • 2097b_8db2541e482e067_sm.jpeg
  • 2097c_8db2541e51dec22_sm.jpeg
  • 2097d_8db2541df25d819_sm.jpeg
  • 2097e_8db2541e09bbccc_sm.jpeg
  • 2097f_8db2541e501b3f3_sm.jpeg

England, ek

  • Skick:slitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK