327 KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal

2182a_8db2542fa448bf6_med.jpeg
  • 2182a_8db2542fa448bf6_sm.jpeg
  • 2182b_8db2542f485fac8_sm.jpeg
  • 2182c_8db2542f59a7e45_sm.jpeg
  • 2182d_8db2542f8aed690_sm.jpeg
  • 2182e_8db2542f7aa954d_sm.jpeg
  • 2182f_8db2542f96f5de4_sm.jpeg
  • 2182g_8db2542f971d57e_sm.jpeg
  • 2182h_8db2542f978f127_sm.jpeg

England, ek, snarlika

  • Skick:Skador och slitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK