151 FARTYGSPORTRÄTT, skeppet "Baltimore" USA
Från 1800-talets slut, akvarell, bildmått 38 x 57 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |