323 EDWARD WESSON (1910-1983)

2172a_8db252e17c1d3dc_med.jpeg
  • 2172a_8db252e17c1d3dc_sm.jpeg
  • 2172b_8db252e1819cae4_sm.jpeg
  • 2172c_8db252e1374aaf5_sm.jpeg
  • 2172d_8db252e15805066_sm.jpeg
  • 2172e_8db252e1765c6be_sm.jpeg
  • 2172f_8db252e1950f5c9_sm.jpeg

Fatygsporträtt, 2 st, "Ina", Bristol samt "Arab", Bristol, monogramsignerad -68 samt signerad -67, bildmått 18 x 25 resp 14,5 x 27 cm

  • Skick:Ej inramade
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK