315 EDWARD WESSON (1910-1983)
Fartygsporträtt, hjulångare, "Rose", Bristol Steam Navigation Company, monogramsignerad -67, bildmått 12 x 20,5 cm
- Skick:Ej inramad
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |