313 EDWARD WESSON (1910-1983)
Fartygsporträtt, 2 st, s/s Sado, London och s/s Ashford, London samt HL Routh, New York, monogramsignerade -67 resp -68, akvareller, bildmått 15 x 24,5 resp 17,5 x 26 cm
- Skick:En med smärre papperskador, ej inramade
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |