380 BYRÅ, 1960-tal, teak

2112a_8db260bdce056c9_med.jpeg
  • 2112a_8db260bdce056c9_sm.jpeg
  • 2112b_8db260bdd38107a_sm.jpeg
  • 2112c_8db260bdd3fc673_sm.jpeg
  • 2112d_8db260be32cba3b_sm.jpeg
  • 2112e_8db260be431ba92_sm.jpeg

höjd 70, 75 x38 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK