Välkommen att delta i slagauktionen!

Vänligen notera att online-budgivingen är stängd.
Budgivningen fortsätter under slagaktionen, på plats i våra lokaler i Saltsjö-Boo.
Bjud via telefon eller besök oss på adress:

Kanonauktioner

36 BRICKSTOL, omkring 1800, bemålad

1876a_8db1b1a07390ba9_med.jpeg
  • 1876a_8db1b1a07390ba9_sm.jpeg
  • 1876b_8db1b1a07c670ac_sm.jpeg
  • 1876c_8db1b1a06bfb0d4_sm.jpeg
  • 1876d_8db1b1a075884ec_sm.jpeg

  • Skick:slitage
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

Denna sida skyddas av reCAPTCHA och Googles Integritetspolicy och Användarvillkor gäller.

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.