244 BENGT RITON (1945-1994)
Caféinteriör med sjöman, signerad -89, olja på duk, bildmått 80 x 70 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |