182 AXEL TALLBERG (1860-1928)

2035a_8db1fe722d08932_med.jpeg
  • 2035a_8db1fe722d08932_sm.jpeg
  • 2035b_8db1fe722f56fea_sm.jpeg
  • 2035c_8db1fe722ce4dea_sm.jpeg
  • 2035d_8db1fe7235b6c58_sm.jpeg

Sjöslag, signerad. etsning, bildmått 30 x 97 cm

  • Skick:Gulnat blad
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK