182 AXEL TALLBERG (1860-1928)
Sjöslag, signerad. etsning, bildmått 30 x 97 cm
- Skick:Gulnat blad
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |