VÄVD TAPET, "Messalinas död", 1600-tal
Slutpris54 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), akvarell
Slutpris3 600 SEK
ASTA BÄCKMAN (1914-1993), Akvarell
Slutpris100 SEK
KARL ROMEL (1922-1990), komposition
Slutpris850 SEK
INGA BERG (1912-1995), Olja på duk
Slutpris400 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), litografi
Slutpris100 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970)
Slutpris100 SEK
AGNE SÖDERBERG (1917-2007), olja på duk
Slutpris1 600 SEK
ELMER HOMBERG (1897-1979), Olja på duk
Slutpris450 SEK
ELMER HOLMBERG (1897-1979), Olja på duk
Slutpris250 SEK
RALPH JUDELL (Född 1935), Olja på duk
SlutprisInga bud
G.R. MCINTYRE, 1900-tal, Akvarell
Slutpris100 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Färglitografi
Slutpris250 SEK
Slutpris200 SEK
ANNA THOTT (1922-1991), Olja på duk
Slutpris500 SEK
FOLKE LIND (1931-2017), Färglitografi
Slutpris250 SEK
STOR FÖRGYLLD RAM, 1800-talets slut
Slutpris5 000 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963), Etsning
Slutpris150 SEK
CLAES GÖRAN KARLSSON (F 1944), litografi
Slutpris1 100 SEK
HARRY WICHMANN, (1916-1993), litografi
Slutpris100 SEK
GÖRAN JOHANSSON (f 1941), akvarell
Slutpris600 SEK
MONOGRAMISTEN CS, olja på papp
SlutprisInga bud
KAI MORTEN-GLUD (1912-1992), olja på pannå
Slutpris900 SEK
REINHOLD NORDSTEDT (1843-1911), Tillskriven
Slutpris350 SEK
PETER DAHL (1934-2019), litografi
Slutpris400 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
Slutpris250 SEK
KURT ASKER (1930-2015), litografi
Slutpris150 SEK
SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968)
Slutpris150 SEK
VÄVD TAVLA, 1900-tal
Slutpris250 SEK
LARS BOËTHIUS (1903-1968), landskap vid insjö
Slutpris150 SEK
GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014), olja på pannå
Slutpris500 SEK
SVEN KUMLIN (1892-1967)
Slutpris100 SEK
GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014), akvarell
SlutprisInga bud
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), Blidösund
Slutpris1 600 SEK
GUNILLA BARDANZELLU, (1943-2014), akvarell
SlutprisInga bud
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland
Slutpris100 SEK
STIG JONZON (1913-1987), 4 st
Slutpris650 SEK
GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014), olja på duk
Slutpris450 SEK
DEKORATIV TAVLA, "Super Steamer"
Slutpris400 SEK
NICOLAS GUÉRIN (Född 1978), Foto
Slutpris550 SEK
Slutpris200 SEK
VIDE JANSON (1924-2007), Träsnitt
Slutpris100 SEK
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi
Slutpris200 SEK
MAJ HEMBERG (1906-1992), träsnitt
Slutpris350 SEK
BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004), färglitografi
Slutpris300 SEK
ORVAR PALM (1915-1976)
Slutpris400 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,, olja på duk
Slutpris550 SEK
ARVID AHLBERG (1851-1932), kustbild
Slutpris1 100 SEK