404 TAVLA, 1900-tal, indopersisk, figurscen

1603a_med.jpeg
  • 1603a_sm.jpeg
  • 1603b_sm.jpeg
  • 1603c_sm.jpeg

Gouache, rammått 38 x 28 cm

  • Skick:RAMSKADOR

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK