227 SVEN KUMLIN (1892-1967)

1788a_8db10d494ad788d_med.jpeg
  • 1788a_8db10d494ad788d_sm.jpeg
  • 1788b_8db10d49627c526_sm.jpeg
  • 1788c_8db10d49644c2dd_sm.jpeg

"Vårvinter", signerad, olja på pannå, bildmått 23 x 30 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK