410 SKRIVBORD, BODAFORS, 1900-talets mitt

1679a_8db0e74b09710f5_med.jpeg
  • 1679a_8db0e74b09710f5_sm.jpeg
  • 1679b_8db0e74b680ff8f_sm.jpeg
  • 1679c_8db0e74b95689f7_sm.jpeg
  • 1679d_8db0e74b98d5b34_sm.jpeg
  • 1679e_8db0e74b682ca1a_sm.jpeg
  • 1679f_8db0e74b956cc13_sm.jpeg
  • 1679g_8db0e74b1a3d7fa_sm.jpeg
  • 1679h_8db0e74b487e072_sm.jpeg
  • 1679i_8db0e74b6dfd14d_sm.jpeg
  • 1679j_8db0e74b4e537cd_sm.jpeg

Skyltmärkt AB Svenska Kontorsmöbelindustrier, Stockholm, Bodafors, mahogny, draghandtag av mässing, höjd 77, 190x89 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK