89 REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Färglitografi
Vintermotiv från Trosa skärgård, signerad och numrerad 277/310, bildmått 26,5 x 47,5 cm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |