220 RADIOGRAMMOFON MED BARSKÅP
Blaupunkt, 1900-talets mitt, mahogny och mässing, höjd 91, 108 x 46 cm
- Skick:Bruksslitage, ej funktionstestad
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |