283 MATBORD, FYRA STOLAR

1687a_8db10d52de8455b_med.jpeg
  • 1687a_8db10d52de8455b_sm.jpeg
  • 1687b_8db10d52e5978dd_sm.jpeg
  • 1687c_8db10d52e98d8ae_sm.jpeg
  • 1687d_8db10d52e95b7d1_sm.jpeg
  • 1687e_8db10d52ee1fe08_sm.jpeg
  • 1687f_8db10d52ee1e3ab_sm.jpeg

Gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 73 cm, 140x100 cm total längd med 2 iläggsskivor, 232 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK