57 MATBORD, 1970-tal, furu

1708a_8db0e74ceb0e7c7_med.jpeg
  • 1708a_8db0e74ceb0e7c7_sm.jpeg
  • 1708b_8db0e74cce065ca_sm.jpeg
  • 1708c_8db0e74ccbc243e_sm.jpeg
  • 1708d_8db0e74ce57bc0c_sm.jpeg
  • 1708e_8db0e74cea5e922_sm.jpeg
  • 1708f_8db0e74cf40d7e3_sm.jpeg

Höjd 73, 160 x 88 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK