279 MAJ HEMBERG (1906-1992), träsnitt

1790a_8db10d3e0a9e505_med.jpeg
  • 1790a_8db10d3e0a9e505_sm.jpeg
  • 1790b_8db10d3e1a2c087_sm.jpeg
  • 1790c_8db10d3e1a135fb_sm.jpeg
  • 1790d_8db10d3e0c6acd9_sm.jpeg

Kvinnofigur vid cafébord, signerad och numrerad 106/115, bildmått 57 x 25 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.