142 KOMMOD.1800-talets slut

1545a_8db0aaf446b0543_med.jpeg
  • 1545a_8db0aaf446b0543_sm.jpeg
  • 1545b_8db0aaf45c939f0_sm.jpeg
  • 1545c_8db0aaf457107b5_sm.jpeg
  • 1545d_8db0aaf45f55ab9_sm.jpeg
  • 1545e_8db0aaf44b66ff9_sm.jpeg
  • 1545f_8db0aaf46b5f746_sm.jpeg

Valnöt, insats i zink, höjd 78, 66 x 50 cm

  • Skick:Bruksslitage, list med spricka

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK