85 G.R. MCINTYRE, 1900-tal, Akvarell
Motiv av Ben Loyal, Sutherland, Skottland, signerad, bildmått 11 x 16 cm
- Proveniens:84
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |