374 BYRÅ,1700-tal, rokoko

1530a_8db0b701eafb3be_med.jpeg
  • 1530a_8db0b701eafb3be_sm.jpeg
  • 1530b_8db0b70159652fa_sm.jpeg
  • 1530c_8db0b701de4d3a4_sm.jpeg
  • 1530d_8db0b70193698e5_sm.jpeg
  • 1530e_8db0b701e49e410_sm.jpeg
  • 1530f_8db0b701fb09e0b_sm.jpeg
  • 1530g_8db0b701ce7577b_sm.jpeg
  • 1530h_8db0b7020d83a15_sm.jpeg
  • 1530i_8db0b701d6baa85_sm.jpeg
  • 1530j_8db13ed16796893_sm.jpeg
  • 1530k_8db13ed17af45e1_sm.jpeg
  • 1530l_8db13ed1798f909_sm.jpeg
  • 1530m_8db13ed18062d38_sm.jpeg

Fanerad i valnöt, beslag av förgylld brons, höjd 79, 117 x 60 cm

  • Skick:Fanerskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK