8 BORD, Stockholmsarbete, senbarock

1476a_8db0525dee2476f_med.jpeg
  • 1476a_8db0525dee2476f_sm.jpeg
  • 1476b_8db0525daac1ee5_sm.jpeg
  • 1476c_8db0525deff3712_sm.jpeg
  • 1476d_8db0525e1147675_sm.jpeg
  • 1476e_8db0525e0f8e6f8_sm.jpeg
  • 1476f_8db0525dcd87254_sm.jpeg
  • 1476g_8db0525dcd94254_sm.jpeg
  • 1476h_8db0525df8af3fb_sm.jpeg
  • 1476i_8db0525dddb4858_sm.jpeg

1700-talets första hälft, Fredrik 1:s tid, alrot, sarg med låda, höjd 74, 102 x 66 cm

  • Proveniens:Forsnäs Gård, Ydre, Östergötland och Lillegården, Eksjö

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK