92 ANNA THOTT (1922-1991), Olja på duk

1725a_8db0f3ea994a66a_med.jpeg
  • 1725a_8db0f3ea994a66a_sm.jpeg
  • 1725b_8db0f3eaa5a3ad3_sm.jpeg
  • 1725c_8db0f3ea7e48f33_sm.jpeg
  • 1725d_8db0f3eaaad836b_sm.jpeg

Statsmotiv, möjligen från paris, signerad -53, bildmått 95 x 50 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    *Följerätt tillkommer