4 KARL ERIK EKSELIUS (1914-1998), matbord

7772e_8dc6dc713365764_med.jpeg
  • 7772e_8dc6dc713365764_sm.jpeg
  • 7772a_8dc6dc70fd035e7_sm.jpeg
  • 7772b_8dc6dc710722dae_sm.jpeg
  • 7772f_8dc6dc71405280e_sm.jpeg
  • 7772c_8dc6dc711204a96_sm.jpeg
  • 7772d_8dc6dc711eabe61_sm.jpeg
  • 7772g_8dc6dc71569796f_sm.jpeg
  • 7772h_8dc6dc716b8cbd6_sm.jpeg
  • 7772i_8dc6dc71799d4db_sm.jpeg

1900-talets mitt, teak, JOC möbler Vetlanda, rund skiva, 2 iläggsskivor, höjd 72, diameter 120, totallängd 240 cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK