19 IB KOFOD LARSEN, (1921-2003) Denmark

7713a_8dc681f044d951b_med.jpeg
  • 7713a_8dc681f044d951b_sm.jpeg
  • 7713c_8dc681f08b6ef3a_sm.jpeg
  • 7713h_8dc681f12ca5265_sm.jpeg
  • 7713b_8dc681f0691701a_sm.jpeg
  • 7713d_8dc681f0a8112bb_sm.jpeg
  • 7713e_8dc681f0c78ba0a_sm.jpeg
  • 7713f_8dc681f0f356f10_sm.jpeg
  • 7713g_8dc681f116448bf_sm.jpeg
  • 7713i_8dc681f14cc2d6c_sm.jpeg
  • 7713j_8dc681f1665e37e_sm.jpeg
  • 7713k_8dc681f18bb78e3_sm.jpeg
  • 7713l_8dc681f1b2f9608_sm.jpeg
  • 7713m_8dc681f1c324df3_sm.jpeg

Matsalsgrupp 7 delar, 1960-tal, matbord samt sex stolar,

fanerade med jakaranda, stolar med genombruten rygg och lösa stoppade sitsar, bordets höjd ca 74, diameter 115, totallängd med 2 iläggsskivor 205 cm, CITES-intyg medföljer

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK