36 BYRÅ, brickmärkt NK Triva, 1960-tal

7954a_8dc6b758055b863_med.jpeg
  • 7954a_8dc6b758055b863_sm.jpeg
  • 7954b_8dc6b75818d114c_sm.jpeg
  • 7954c_8dc6b75834f7326_sm.jpeg
  • 7954d_8dc6b758489271d_sm.jpeg
  • 7954e_8dc6b7585cb6002_sm.jpeg
  • 7954f_8dc6b7586d458d8_sm.jpeg
  • 7954g_8dc6b7587b5162b_sm.jpeg

design Kerstin Hörlin Holmqvist, mässingsbeslag Sigurd Persson, mahognyfanér, ca höjd 90, 81 x 52 cm

  • Skick:repor, slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK