39 TRATTGRAMMOFON

7342a_8dc4d9b1a4ccec7_med.jpeg
  • 7342a_8dc4d9b1a4ccec7_sm.jpeg
  • 7342b_8dc4d9b1c2fddbf_sm.jpeg
  • 7342c_8dc4d9b1e5a26af_sm.jpeg
  • 7342d_8dc4d9b21a5bf8e_sm.jpeg
  • 7342e_8dc4d9b2441a6e6_sm.jpeg
  • 7342f_8dc4d9b2662890a_sm.jpeg
  • 7342g_8dc4d9b2848c3ef_sm.jpeg

1900-talets första del, träfodral med skuren reliefdekor, märkt Trademark, höjd 67 cm, ej funktionstestad - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Skick:senare bemålad tratt, tratt med skador, träfodral med spricka
  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK