146 SKRIVSCHATULL/RESESKRIN, England, 1800-tal

7639d_8dc5b00bd6be400_med.jpeg
  • 7639d_8dc5b00bd6be400_sm.jpeg
  • 7639a_8dc5b00b820adf2_sm.jpeg
  • 7639b_8dc5b00b98767c6_sm.jpeg
  • 7639c_8dc5b00bb23a405_sm.jpeg
  • 7639e_8dc5b00bf43297c_sm.jpeg
  • 7639f_8dc5b00c0c44cc1_sm.jpeg
  • 7639g_8dc5b00c21bca91_sm.jpeg

mahogny, höjd 15, 40 x 24 cm

  • Skick:smärre skador och sprickor

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK