86 SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft

7489a_8dc549e9a34bf12_med.jpeg
  • 7489a_8dc549e9a34bf12_sm.jpeg
  • 7489b_8dc549e9afed96e_sm.jpeg
  • 7489c_8dc549e9bca5ffd_sm.jpeg
  • 7489d_8dc549e9c5b6dc2_sm.jpeg
  • 7489e_8dc549e9d4d507a_sm.jpeg
  • 7489f_8dc549e9f401f33_sm.jpeg
  • 7489g_8dc549ea1650f40_sm.jpeg
  • 7489h_8dc549ea3470c36_sm.jpeg

Med klaffar, mahogny och mässing, hjultrissor, hö 71cm, 73x43cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK