30 KISTA, 1700-tal, ek, med järnbeslag

7352c_8dc4d9a88d2c809_med.jpeg
  • 7352c_8dc4d9a88d2c809_sm.jpeg
  • 7352e_8dc4d9a8c387c1c_sm.jpeg
  • 7352a_8dc4d9a854ac01b_sm.jpeg
  • 7352b_8dc4d9a871c41b6_sm.jpeg
  • 7352d_8dc4d9a8aa90a08_sm.jpeg
  • 7352f_8dc4d9a8dcc6e84_sm.jpeg
  • 7352g_8dc4d9a8f9da9f9_sm.jpeg
  • 7352h_8dc4d9a916d77ca_sm.jpeg
  • 7352i_8dc4d9a927a18b7_sm.jpeg
  • 7352j_8dc4d9a934de309_sm.jpeg

senare benställning, totalhöjd 73, 58 x 39 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK