104 HANS J. WEGNER (1914-2007)

7456a_8dc4f3b5f8eaef0_med.jpeg
  • 7456a_8dc4f3b5f8eaef0_sm.jpeg
  • 7456e_8dc4f3b6de3eec2_sm.jpeg
  • 7456b_8dc4f3b6394cc3e_sm.jpeg
  • 7456c_8dc4f3b674f74f9_sm.jpeg
  • 7456d_8dc4f3b69dca601_sm.jpeg
  • 7456f_8dc4f3b72184677_sm.jpeg
  • 7456g_8dc4f3b76b3f3d2_sm.jpeg
  • 7456h_8dc4f3b7b5f3eb2_sm.jpeg
  • 7456i_8dc4f3b808465d1_sm.jpeg
  • 7456j_8dc4f3b84bce330_sm.jpeg
  • 7456k_8dc4f3b88e66680_sm.jpeg
  • 7456l_8dc4f3b8cd7fed3_sm.jpeg
  • 7456m_8dc4f3b909b9cdc_sm.jpeg
  • 7456n_8dc5ebdba45e19c_sm.jpeg
  • 7456o_8dc5ebdbbbf744a_sm.jpeg
  • 7456p_8dc5ebdbd1b760e_sm.jpeg
  • 7456q_8dc5ebdbe42a4d3_sm.jpeg

Soffa och fåtölj, "AP-62", AP-Stolen, Danmark, 1960-tal, benställning i jakaranda, klädd i ett grönt ylletyg med lösa sitt och ryggplymåer, soffans totala höjd 75 cm, sitthöjd 38 cm, lä 250cm, dj 77cm, CITES-intyg medföljer

  • Skick:bruksslitage, torkad stoppning

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK