124 CANAPÉ, nyrokoko

7265a_8dc53c3325b6dd6_med.jpeg
  • 7265a_8dc53c3325b6dd6_sm.jpeg
  • 7265b_8dc53c3335570da_sm.jpeg
  • 7265c_8dc53c33523b4bc_sm.jpeg
  • 7265d_8dc53c3377b1d10_sm.jpeg
  • 7265e_8dc53c3397f2f0e_sm.jpeg
  • 7265f_8dc53c33b7d2992_sm.jpeg
  • 7265g_8dc53c33db7a7a5_sm.jpeg
  • 7265h_8dc53c3406764e5_sm.jpeg

1800-talets andra hälft, plyschklädsel, längd 157 cm

  • Skick:skador, delar saknas

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK