28 BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början

7371f_8dc4f356bf2e7ef_med.jpeg
  • 7371f_8dc4f356bf2e7ef_sm.jpeg
  • 7371a_8dc4f3561c027bc_sm.jpeg
  • 7371b_8dc4f35630c3614_sm.jpeg
  • 7371c_8dc4f356540dec0_sm.jpeg
  • 7371d_8dc4f3567deb01b_sm.jpeg
  • 7371e_8dc4f356a48791d_sm.jpeg
  • 7371g_8dc4f356d8d3733_sm.jpeg
  • 7371h_8dc4f357044142f_sm.jpeg

Senare bemålad, underliggande grå originalfärg, höjd 83, 107 x 51 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Skick:slitage, senare beslag, lösa lister
  • Proveniens:Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK