BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994)_7275a_8dc4371b569e3cb_lg.jpeg
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994)
Slutpris13 000 SEK
EMIL LINDGREN (1866-1940), olja på duk_7204a_8dc43772ee3f215_lg.jpeg
43
EMIL LINDGREN (1866-1940), olja på duk
Slutpris500 SEK
SIGFRID BHAMBA, olja på duk_7282a_8dc437493b8e535_lg.jpeg
SIGFRID BHAMBA, olja på duk
Slutpris300 SEK
BIRGER MÖRK, (1919-2010), olja på duk_6953a_lg.jpeg
BIRGER MÖRK, (1919-2010), olja på duk
Slutpris300 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-1985)_7280a_8dc43726d406859_lg.jpeg
GEORG LINDSTRÖM (1912-1985)
Slutpris350 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6918a_8dc391f45ff4630_lg.jpeg
Slutpris1 300 SEK
KARL DAHLQVIST (1900-1971), akvarell_7277a_8dc4372b3ae3997_lg.jpeg
KARL DAHLQVIST (1900-1971), akvarell
Slutpris300 SEK
SVEN SALSTEN (1908-1950)_6973a_lg.jpeg
SVEN SALSTEN (1908-1950)
Slutpris150 SEK
MIKAEL FRYGELIUS (1952-2001)_7278a_8dc437232eb4378_lg.jpeg
MIKAEL FRYGELIUS (1952-2001)
Slutpris1 200 SEK
BONAD_7245d_8dc48d719ca327d_lg.jpeg
106
BONAD
Slutpris800 SEK
ANITA FRÖDING (Född 1942), olja på duk_6975a_lg.jpeg
ANITA FRÖDING (Född 1942), olja på duk
Slutpris100 SEK
AIRA HELLAAKOSKI (1898-1991)_7095a_8dc3de231b9bf41_lg.jpeg
AIRA HELLAAKOSKI (1898-1991)
Slutpris350 SEK
ARON J-N, akvarell, kustlandskap_7236a_8dc4374228aafe3_lg.jpeg
ARON J-N, akvarell, kustlandskap
Slutpris150 SEK
J STÅHLGREN, olja på pannå, fiskeläge_7094a_8dc3de3fd0cccc3_lg.jpeg
J STÅHLGREN, olja på pannå, fiskeläge
Slutpris450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st_7096a_8dc4507e5a3f3da_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st
Slutpris300 SEK
FREDRIK WILHELM KYLBERG (1877-1963)_7233a_8dc43767746522e_lg.jpeg
FREDRIK WILHELM KYLBERG (1877-1963)
Slutpris100 SEK
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)_6987a_lg.jpeg
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)
Slutpris200 SEK
IKON, Ryssland, omkring 1900_6978a_lg.jpeg
IKON, Ryssland, omkring 1900
Slutpris800 SEK
IKON, Ryssland, omkring 1900_6988a_lg.jpeg
IKON, Ryssland, omkring 1900
Slutpris350 SEK
ÄLDRE GRAFISKT BLAD _7230a_8dc4375829a2665_lg.jpeg
Slutpris100 SEK
CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (född 1951)_6983a_lg.jpeg
CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (född 1951)
Slutpris100 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 ST_7231a_8dc43750cbdbc56_lg.jpeg
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 ST
Slutpris150 SEK
ÄLDRE GRAFISKT BLAD _7229a_8dc4375c31090f6_lg.jpeg
Slutpris150 SEK
PLANSCH, "väggtavlor över djurriket"_7221a_8dc4373c621c103_lg.jpeg
PLANSCH, "väggtavlor över djurriket"
Slutpris250 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, ett par_7232a_8dc4374dbde339b_lg.jpeg
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, ett par
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal_7234a_8dc4373621f40ce_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal
Slutpris600 SEK
LIZZIE MELBY (född 1923)_7235a_8dc4372c9db870d_lg.jpeg
LIZZIE MELBY (född 1923)
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, pastell_7228a_8dc4376089e15d1_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, pastell
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk_7226a_8dc4372def704d9_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
Slutpris1 400 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk_7224a_8dc4376dca860d8_lg.jpeg
Slutpris900 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 4 st, 1800-tal_7218a_8dc4373f41dda86_lg.jpeg
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 4 st, 1800-tal
Slutpris400 SEK
STOCKHOLMSBILDER, 2 st_7222a_8dc43732c13bb03_lg.jpeg
STOCKHOLMSBILDER, 2 st
SlutprisInga bud
ROLF HALLENGREN (1932-2009)_7125a_8dc3ebc8e8d2fcc_lg.jpeg
ROLF HALLENGREN (1932-2009)
Slutpris350 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938)_7126a_8dc3ea211c9ef78_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN (född 1938)
Slutpris1 600 SEK
PORTRÄTT av kung Gustav V_7128a_8dc3ebcbb46d05e_lg.jpeg
PORTRÄTT av kung Gustav V
Slutpris800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, _7103a_8dc3de2ca1baf86_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st,
Slutpris200 SEK
LARS TUNEBO (född 1962) _6919a_8dc391f5ffce7f5_lg.jpeg
LARS TUNEBO (född 1962)
Slutpris2 600 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998)_6917a_8dc391f05393273_lg.jpeg
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998)
Slutpris600 SEK
SIV LAGERSTRÖM (f. 1935), Emaljmålning_7033a_8dc3d105cd4fdaf_lg.jpeg
SIV LAGERSTRÖM (f. 1935), Emaljmålning
Slutpris700 SEK
LARS GRANDIN (1942-2010), färglitografi_6920a_8dc391f1fc244dc_lg.jpeg
LARS GRANDIN (1942-2010), färglitografi
Slutpris700 SEK
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)_6962a_lg.jpeg
ANTHONY O'CARROLL (Född 1942)
Slutpris200 SEK
SVEN JONSON (1902-1981), färglitografi_6921a_8dc391f7544d947_lg.jpeg
SVEN JONSON (1902-1981), färglitografi
Slutpris500 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk_6971a_lg.jpeg
ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk
Slutpris300 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6976a_lg.jpeg
Slutpris250 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6922a_8dc391faa5e5e37_lg.jpeg
Slutpris250 SEK
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död ökänt år_6979a_lg.jpeg
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död ökänt år
SlutprisInga bud
MARIA HELEANDER (född 1942)_6984a_lg.jpeg
MARIA HELEANDER (född 1942)
Slutpris150 SEK
J.SVENSSON, olja på duk _7100a_8dc3de3ded21a5a_lg.jpeg
J.SVENSSON, olja på duk
Slutpris350 SEK