45 SKÅP, 1950-tal, valnöt med linjeornamentik

7263a_8dc47ecd6b53c8b_med.jpeg
  • 7263a_8dc47ecd6b53c8b_sm.jpeg
  • 7263b_8dc47ecd72210eb_sm.jpeg
  • 7263c_8dc47ecd77b3e67_sm.jpeg
  • 7263d_8dc47ecd8cafdfe_sm.jpeg
  • 7263d_8dc45036c7b9157_sm.jpeg
  • 7263c_8dc45036a03be68_sm.jpeg
  • 7263g_8dc47ecda8c6a07_sm.jpeg
  • 7263h_8dc47ecdc1a8008_sm.jpeg
  • 7263i_8dc47ecde7c0fb0_sm.jpeg
  • 7263j_8dc47ece01a7b86_sm.jpeg
  • 7263k_8dc47ece11e7513_sm.jpeg

enligt uppgift David Blomberg (1874-1962), invändigt etikettmärkt, höjd 156, 112 x 44 cm

  • Skick:Skador, slitage, en hylla saknas, toppen med fanerskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK