13 BALJFÅTÖLJ, Lindomearbete

7254a_8dc4422fe8cf7b3_med.jpeg
  • 7254a_8dc4422fe8cf7b3_sm.jpeg
  • 7254i_8dc450453ed4478_sm.jpeg
  • 7254b_8dc44230027c0ba_sm.jpeg
  • 7254c_8dc442301728abd_sm.jpeg
  • 7254d_8dc442302d0b7cc_sm.jpeg
  • 7254e_8dc442304670c50_sm.jpeg
  • 7254f_8dc442306530c89_sm.jpeg
  • 7254g_8dc442307ffd2d9_sm.jpeg
  • 7254h_8dc442309e8d92b_sm.jpeg

tidigt 1800-tal, sengustaviansk, av Eric Svensson (1755-1831), signerad ESS, sitthöjd 45, totalhöjd 84 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK