MATGRUPP 5 delar, "Wilma", Mio_6271a_8dc167d4ccd6609_lg.jpeg
MATGRUPP 5 delar, "Wilma", Mio
Slutpris800 SEK
FÅTÖLJER, 5 st, "Venus"_6328a_8dc11ca19da7e66_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 5 st, "Venus"
Slutpris800 SEK
STOLAR, ett par, sengustavianska_6277a_8dc135c11073c67_lg.jpeg
STOLAR, ett par, sengustavianska
Slutpris200 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft_6273a_8dc11e3a75341f4_lg.jpeg
SOFFA, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
KISTA,1700-tal, furu, järnbeslag_6275d_8dc135bcdf4c897_lg.jpeg
KISTA,1700-tal, furu, järnbeslag
Slutpris450 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets andra hälft_6272a_8dc12a2edd1a719_lg.jpeg
FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets andra hälft
Slutpris850 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, samtida_6276a_8dc135b6df9cf51_lg.jpeg
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, samtida
Slutpris150 SEK
SLAGBORD, England, 1800-tal_6278a_8dc135bee02c73d_lg.jpeg
SLAGBORD, England, 1800-tal
Slutpris800 SEK
STOLAR, 6 st, senbarockstil_6274a_8dc135b529c1c8e_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, senbarockstil
Slutpris200 SEK
DVÄRGSKÄNK, för hörn, sk bänkaskåp_6334a_8dc135b2b17e7b5_lg.jpeg
DVÄRGSKÄNK, för hörn, sk bänkaskåp
Slutpris350 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge_6335a_8dc12b69007653a_lg.jpeg
HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge
Slutpris250 SEK
STOLAR, ett par, Gustaviansk stil_6338e_8dc12a248aa6a0d_lg.jpeg
STOLAR, ett par, Gustaviansk stil
Slutpris200 SEK
PARAPLYSTÄLL,/VINKYLARE, 1900-tal_6339a_8dc137943188b8e_lg.jpeg
PARAPLYSTÄLL,/VINKYLARE, 1900-tal
Slutpris600 SEK
STOLAR, 4 st, Thonet omkring 1900_6323a_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, Thonet omkring 1900
Slutpris450 SEK
VAGGA, 1800-tal, furu_6322a_8dc11e3c07dc617_lg.jpeg
VAGGA, 1800-tal, furu
Slutpris300 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal, bambu och rotting_6344a_8dc12a2d38df57b_lg.jpeg
PIEDESTAL, 1900-tal, bambu och rotting
Slutpris400 SEK
FÅTÖLJER, 3 st, bambu och rotting_6347f_8dc12b445610587_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 3 st, bambu och rotting
Slutpris3 800 SEK
BORD, med låda, jugend_6197a_8dc12b5cf90294e_lg.jpeg
BORD, med låda, jugend
Slutpris450 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal _6300a_8dc135c380ed501_lg.jpeg
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal
Slutpris450 SEK
SKÅP, 1900-tal, sengustaviansk stil_6301a_8dc11e3766fc40b_lg.jpeg
SKÅP, 1900-tal, sengustaviansk stil
Slutpris2 600 SEK
BYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal, mahogny_6330a_8dc11e5cd879b3a_lg.jpeg
BYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal, mahogny
Slutpris450 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt_6352a_8dc1379ff1bfcc3_lg.jpeg
SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt
Slutpris300 SEK
SKÅP, 1940-tal_6353a_8dc1379a5c77eaa_lg.jpeg
SKÅP, 1940-tal
Slutpris600 SEK
SKRIVBORD, med 2 st lådor, 1900-tal_6380a_8dc167e06f12bcc_lg.jpeg
SKRIVBORD, med 2 st lådor, 1900-tal
Slutpris150 SEK
SOFFBORD, 1970/80-tal_6381a_8dc168156898b98_lg.jpeg
SOFFBORD, 1970/80-tal
Slutpris250 SEK
FOTPALL, 1800-tal_6350a_8dc13792fce3a32_lg.jpeg
438
FOTPALL, 1800-tal
Slutpris250 SEK
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil_6392a_8dc167fa1d55d88_lg.jpeg
449
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil
Slutpris250 SEK
KLAFFBORD, omkring 1900, furu_6412c_8dc169e4697ae4f_lg.jpeg
456
KLAFFBORD, omkring 1900, furu
Slutpris650 SEK
HATTHYLLA, Frost, Danmark, "Unu"_6416a_8dc17421b8ae634_lg.jpeg
459
HATTHYLLA, Frost, Danmark, "Unu"
Slutpris100 SEK
KAPTENSSTOL, tidigt 1900-tal_6425a_8dc176ea001cd1c_lg.jpeg
473
KAPTENSSTOL, tidigt 1900-tal
Slutpris350 SEK
MATBORD, samtida_6370a_8dc15b348cea2ce_lg.jpeg
477
MATBORD, samtida
Slutpris100 SEK
SÄNGBORD, jugend, 1900-talets början_6357a_8dc15b384aa8dfa_lg.jpeg
487
SÄNGBORD, jugend, 1900-talets början
Slutpris950 SEK
SÄNGSKÅP, Nordiska Kompaniet_6358a_8dc15b36577df24_lg.jpeg
488
SÄNGSKÅP, Nordiska Kompaniet
Slutpris550 SEK