ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk_6421a_8dc1754b53f193d_lg.jpeg
ERIK JERKEN (1898-1947), Olja på duk
Slutpris700 SEK
BJORN DOLVA (Australien, f. 1955)_6375a_8dc1680743bad8d_lg.jpeg
BJORN DOLVA (Australien, f. 1955)
Slutpris5 400 SEK
PHILIP von SCHANTZ (1928-1998), lökar_5969a_8dc0142e5cd7a86_lg.jpeg
PHILIP von SCHANTZ (1928-1998), lökar
Slutpris1 900 SEK
BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010)_5972a_8dc01432f9eaf7a_lg.jpeg
BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010)
Slutpris800 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1889-1970)_5990a_8dc015b61906e3f_lg.jpeg
SVEN X:et ERIXSON (1889-1970)
Slutpris1 100 SEK
ANTECKNINGSBOK, Grand Tour Souvenir_6185a_8dc10f48f1d1197_lg.jpeg
ANTECKNINGSBOK, Grand Tour Souvenir
Slutpris850 SEK
MINIATYRIKON, Ryssland, 17/1800-tal_6184a_8dc10f519bf54e5_lg.jpeg
MINIATYRIKON, Ryssland, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
EMIL LINDGREN (1866-1940)  _6203a_8dc110ef09c5d0d_lg.jpeg
EMIL LINDGREN (1866-1940)
Slutpris850 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal_6074a_8dc110e2d66d213_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal
Slutpris350 SEK
MARIA RÖHL (1801-1875)_6069b_8dc0791a5cfac65_lg.jpeg
MARIA RÖHL (1801-1875)
Slutpris550 SEK
KARTA, Europa, Secundum Legitimas_6251a_8dc110dc86db625_lg.jpeg
KARTA, Europa, Secundum Legitimas
Slutpris1 500 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, _5994a_8dc015aa793fbbb_lg.jpeg
UTSTÄLLNINGSAFFISCH,
Slutpris450 SEK
BENGT NORDENBERG, tillskriven_6070a_8dc07915c78c79e_lg.jpeg
BENGT NORDENBERG, tillskriven
Slutpris1 100 SEK
ÄLDRE GRAFISKT BLAD_6072a_8dc110e59f4ea91_lg.jpeg
Slutpris300 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st_6073a_8dc0ded5f239c2c_lg.jpeg
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris350 SEK
THEO TOBIASSE (1927-2012)_5991a_8dc015b3cdb92ad_lg.jpeg
THEO TOBIASSE (1927-2012)
Slutpris1 300 SEK
ALFRED BOLLVIKEN, samtida, "Vårvinter"_5992a_8dc015b2a07ca17_lg.jpeg
ALFRED BOLLVIKEN, samtida, "Vårvinter"
Slutpris450 SEK
CARIN ADLER (1929-2019) litografi_5976a_8dc0142c87303d0_lg.jpeg
CARIN ADLER (1929-2019) litografi
Slutpris300 SEK
EUGEN MONTELIN, 1900-tal, figurer_5975a_8dc0143445af91b_lg.jpeg
EUGEN MONTELIN, 1900-tal, figurer
Slutpris250 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937)_6233a_lg.jpeg
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937)
Slutpris600 SEK
ELIS ÅSLUND (1872-1956), Olja på pannå_6208a_8dc110e704af5cc_lg.jpeg
ELIS ÅSLUND (1872-1956), Olja på pannå
Slutpris550 SEK
PAUL H HAGEN (1930-TAL), olja på pannå_6207a_8dc110ea6231b90_lg.jpeg
PAUL H HAGEN (1930-TAL), olja på pannå
Slutpris200 SEK
GEORG ANDREAS KÄLLSQVIST (1913-1994)_6202a_8dc110f6b63560e_lg.jpeg
GEORG ANDREAS KÄLLSQVIST (1913-1994)
Slutpris500 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik_6235a_lg.jpeg
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik
SlutprisInga bud
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt_5628a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt
Slutpris450 SEK
BÖRJE HEDLUND (1909-2005), Pastell_6206a_8dc110ebf416ca2_lg.jpeg
BÖRJE HEDLUND (1909-2005), Pastell
Slutpris300 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på pannå_6250a_8dc110d2d307705_lg.jpeg
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på pannå
Slutpris750 SEK
ARAMIS NEY (F. 1943), Blandteknik_6242a_lg.jpeg
ARAMIS NEY (F. 1943), Blandteknik
Slutpris100 SEK
NILS GUNNAR ZANDER (f. 1944), Väggmask_6237a_lg.jpeg
NILS GUNNAR ZANDER (f. 1944), Väggmask
Slutpris450 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk_6249a_8dc110d8a3a2874_lg.jpeg
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk
SlutprisInga bud
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)_6255a_8dc110de67a43b6_lg.jpeg
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)
Slutpris450 SEK
PETER FRIE (född 1947), färglitografi_6321a_8dc137182588a24_lg.jpeg
PETER FRIE (född 1947), färglitografi
Slutpris200 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Akvarell_6218a_lg.jpeg
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Akvarell
Slutpris100 SEK
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)_6252a_8dc110f2a9089ce_lg.jpeg
Slutpris850 SEK
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)_6263a_8dc110d13b6678f_lg.jpeg
Slutpris600 SEK
DAGMAR NORELL (1917-1996), Etsning_6214a_lg.jpeg
DAGMAR NORELL (1917-1996), Etsning
Slutpris400 SEK
H STOLZ (1800-talets mitt), Olja på duk_6256a_8dc110f4a6dab73_lg.jpeg
H STOLZ (1800-talets mitt), Olja på duk
Slutpris900 SEK
LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (f. 1948)_6087a_lg.jpeg
LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (f. 1948)
Slutpris350 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italien_6254a_8dc110f075243eb_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Italien
Slutpris750 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st_6316a_8dc1371beb717d0_lg.jpeg
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2 st
Slutpris350 SEK
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)_6317a_8dc1371713f5829_lg.jpeg
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)
Slutpris200 SEK
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)_6318a_8dc13712a38e2cd_lg.jpeg
BENGT BÖCKMAN (1936-2014)
Slutpris550 SEK
SVEN LIGNELL (f. 1927), olja på duk_6345a_8dc1690e1e2444e_lg.jpeg
SVEN LIGNELL (f. 1927), olja på duk
Slutpris900 SEK
GEORG ALSTERLUND (1900-tal)_6346a_8dc16913e837033_lg.jpeg
GEORG ALSTERLUND (1900-tal)
Slutpris650 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008), Pastell_6348a_8dc169164a20ca1_lg.jpeg
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008), Pastell
Slutpris1 100 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983), Litografi_6199a_8dc110daf43da2a_lg.jpeg
EINAR NERMAN (1888-1983), Litografi
Slutpris1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6393a_8dc16917e401c66_lg.jpeg
Slutpris1 300 SEK
ARMAN (ARMAND PIERRE FERNANDEZ)_6395a_8dc168f7d5b3fab_lg.jpeg
ARMAN (ARMAND PIERRE FERNANDEZ)
Slutpris600 SEK