208 STOLAR, ett par, Frankrike, 1900-tal

6018a_8dc02285865fa35_med.jpeg
  • 6018a_8dc02285865fa35_sm.jpeg
  • 6018b_8dc022859b9ccb1_sm.jpeg
  • 6018c_8dc02285bfe8722_sm.jpeg
  • 6018d_8dc02285ed77d87_sm.jpeg
  • 6018e_8dc0228609e4a04_sm.jpeg
  • 6018f_8dc022862cec859_sm.jpeg
  • 6018g_8dc0228659e3d27_sm.jpeg

Louis XVI, träskurna och bemålade, sitthöjd 43, tot hö 94 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK