296 STOLAR, 2 st, sengustavianska

6281a_8dc12b5fa022dac_med.jpeg
  • 6281a_8dc12b5fa022dac_sm.jpeg
  • 6281b_8dc12b5fae997e8_sm.jpeg
  • 6281c_8dc12b5fb710acd_sm.jpeg
  • 6281d_8dc12b5fbf5f373_sm.jpeg
  • 6281e_8dc12b5fd0f808d_sm.jpeg
  • 6281f_8dc12b5feb3bb0e_sm.jpeg
  • 6281g_8dc12b600a142c2_sm.jpeg
  • 6281h_8dc12b602e26bca_sm.jpeg
  • 6281i_8dc12b60513bd6d_sm.jpeg

omkring 1800, vitmålade med förgylld dekor

  • Skick:sittdynor med tygskador, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK