6 SNURRFÅTÖLJER, ett par, 1960/70-tal
Stommar i böjträ, klädd i grönt skinn, på snurrfot av träimitation på metall, Etikettmärkta Göte Möbler Nässjö, sitthöjd ca 43 cm
- Skick:Bruksslitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |