7 FOLKE OHLSSON (1919-2003), "USA 247"

6015a_8dc0dea7154dc57_med.jpeg
  • 6015a_8dc0dea7154dc57_sm.jpeg
  • 6015b_8dc0dea72aa367c_sm.jpeg
  • 6015c_8dc0dea7413e9ca_sm.jpeg
  • 6015d_8dc0dea75f0eae2_sm.jpeg
  • 6015e_8dc0dea78429b7f_sm.jpeg
  • 6015f_8dc0dea7a3b192b_sm.jpeg
  • 6015g_8dc0dea7bf44102_sm.jpeg
  • 6015h_8dc0dea7e18e153_sm.jpeg
  • 6015i_8dc0dea80247871_sm.jpeg
  • 6015j_8dc0dea81e56f9e_sm.jpeg
  • 6015k_8dc0dea839716a0_sm.jpeg
  • 6015l_8dc0dea85e0c3ac_sm.jpeg
  • 6015m_8dc0dea87661a8d_sm.jpeg
  • 6015n_8dc0dea88146c38_sm.jpeg
  • 6015o_8dc0dea89683c1f_sm.jpeg

Fåtöljer ett par, 1960-tal, etikettmärkt DUX, Ljungs Industrier, Malmö, Bra Bohag, stomme i ek, med armlän i teak, textilklädsel, Sitthöjd ca 38, tothö ca 70, br 69, tot dj ca 77 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK