1 BYRÅ, Gustaviansk, 1800-talets första hälft

6409b_8dc16940823f2e9_med.jpeg
  • 6409b_8dc16940823f2e9_sm.jpeg
  • 6409g_8dc1694108b15e6_sm.jpeg
  • 6409i_8dc16941283de4a_sm.jpeg
  • 6409a_8dc169407642637_sm.jpeg
  • 6409c_8dc169408bcd571_sm.jpeg
  • 6409d_8dc16940a64f68e_sm.jpeg
  • 6409e_8dc16940c853cb4_sm.jpeg
  • 6409f_8dc16940eb32ab0_sm.jpeg
  • 6409h_8dc16941197b78b_sm.jpeg
  • 6409j_8dc1694143b0590_sm.jpeg
  • 6409k_8dc169415f3d0c9_sm.jpeg
  • 6409l_8dc169417cca48c_sm.jpeg
  • 6409m_8dc169419ad4016_sm.jpeg

enligt uppgift från Nordmaling 1820, skuren dekor med kannelyrer och bladrosetter, höjd 89, 123 x 52 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK