65 BRUNO MATHSSON (1907-1988), matbord
1950-tal, Firma Karl Mathsson, Värnamo, skiva med ekfaner, benställning i björk, etikettmärkt, höjd 72, 180 x 70 cm
- Skick:Skiva med fanerskador och fläckar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |