320 BADKARSSOFFA, omkring 1900

6326a_8dc18ef83f29679_med.jpeg
  • 6326a_8dc18ef83f29679_sm.jpeg
  • 6326b_8dc18ef8610fbec_sm.jpeg
  • 6326c_8dc18ef871ac3e4_sm.jpeg
  • 6326d_8dc18ef88090587_sm.jpeg
  • 6326e_8dc18ef8943cb4e_sm.jpeg
  • 6326f_8dc18ef8a6c6c8a_sm.jpeg
  • 6326g_8dc18ef8b6a436f_sm.jpeg
  • 6326h_8dc18ef8ca7e1dd_sm.jpeg

gustaviansk stil, vitmålad och förgylld, längd 165 cm

  • Skick:rosettanfanger med skador, lösa band

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK